Chcete konvektomat na splátky a spoustu výhod zdarma? Jak na to?

Zákaznická podpora

RATIONAL_Pin_Top_Partner_2014Jestliže již konvektomat Rational máte, je nutné, aby jste měli i spolehlivou zákaznickou podporu, která vám vždy ochotně poradí jak s vařením, tak i v případě nutného servisu. Uvádíme vám zde kontakty na naše kuchaře, kteří vám vždy rádi zodpoví jakýkoli telefonický dotaz, který se týká vaření. Také zde najdete kontakt na naše servisní oddělení. Můžete také využít našeho online chatu v pravém dolním rohu stránky.

Naši kuchaři jsou studnicí informací a živou kuchařkou s recepty. Nebojte se je využít a naučte se být mistrem ve vaření v konvektomatu Rational. Co se týká servisu, tak jako servisní partner Rational pro severní a jižní Moravu držíme všechny náhradní díly skladem a jsme tak schopni rychle zasáhnout a na místě provést jakoukoli opravu.

Máte zájem o konvektomat? Volejte Davidovi či Honzovi

David Majer – 606 420 145     (David ví o konvektomatu Rational vše. Umí skvěle pochopit potřeby daného provozu a zákazníci mu důvěřují)

Jan Kočko – 603 275 535        (Honza je majitel firmy. Jeho práce je jeho koníčkem)

Kuchaři na telefonu

Jan Kočko – 603 275 535    (Honza je majitel firmy a konvektomatový nadšenec. O vaření v Rationalu ví opravdu vše a umí skvěle vyprávět a poradit)

Petr Náhlík – 776 099 059   (Peťa je kuchař přímo firmy Rational. Dlouho vařil ve špičkové restauraci v Londýně a je skvělý kuchař. Jeho rady jsou nad zlato)

Servisní oddělení

Jiří Veverka – 732 861 929 (Jirka má na starost servis. Konvektomat by uměl rozebrat a složit i ve spánku. Umí poradit, vysvětlit a vše opravit)

 

Soubory ke stažení

Prospekt konvektomat Rational SCC WE

Prospekt konvektomat Rational CM Plus