Chcete konvektomat na splátky a spoustu výhod zdarma? Jak na to?

Rekonstrukce kuchyně nebo nová kuchyň? I to umíme od A do Z

V první řadě jsme autorizovaný prodejce konvektomatu Rational, ale umíme a často děláme celé kuchyně. Ať už tak plánujete novou kuchyň či rekonstrukci stávající, můžete se obrátit na nás.

V tomto článku bych vám rád přiblížil některé užitečné informace k pořízení nové kuchyně či její rekonstrukci. Chceme tak v kostce vypíchnout základní body ve výběru gastrotechnologie a přípravě stavby a upozornit na některé výhody, které jsme pro vás připravili.

Kuchyňské prostory

Krása, ale hlavně účelnost každé kuchyně je přímo závislá na prostorech, kde se bude kuchyň nacházet. Když je to možné, tak společně s investorem a projektantem plánujeme, kde se bude kuchyň nacházet. Při rekonstrukci, kde jsou již prostory dané je někdy možné dělat stavební úpravy, které klientům doporučíme a vymyslíme tak, aby byla kuchyň co nejvíce účelná a dobře se v ní pracovalo.

Přijedeme se osobně podívat na vaše prostory, popovídáme si s vámi o tom, co a kolik se toho bude v daném provozu vařit, řekneme si s investorem potřeby a představy a navrhneme možnosti, které nám prostory dovolí.

Ceny

Námi zpracovaná studie kuchyně obsahuje i přesnou cenu gastro vybavení, v nichž samozřejmě nechybí konvektomat Rational. Nad našim návrhem si s investorem vždy poté sedneme a položku po položce si rozebereme, zda je či není důležitá nebo jaké jsou alternativy, tak aby investor byl s výslednou cenou spokojen.

Oceníme vám samozřejmě i vámi zaslaný projekt či studii vypracovanou jiným projektantem.

Návrh kuchyně zdarma. Kontaktujte nás.

 

Návrh studie kuchyně ZDARMA

Pokud máte v plánu dělat nový provoz či rekonstrukci kuchyně, ať už v restauraci, hotelu, škole či závodní jídelně, obraťte se na nás a my vám návrh s cenovou nabídku gastro technologie vypracuje a nakreslíme zdarma.

Pokud si přejete přesnější informace, vyplňte formulář níže, prosím. Nebo se obraťte na naše kontakty či zavolejte přímo mě David Majer 606 420145.

Financování – smlouva – platby

Po schválení našeho návrhu uspořádání kuchyně a  cenové nabídky, se dohodneme na  termínu realizace a  zpracujeme návrh smlouvy. Gastro vybavení je poté možno financovat dvěma způsoby:

  1. Na splátky přes leasingovou společnost
  2. Z vlastních zdrojů

Při financování přes leasing klientovi doporučíme vhodnou leasingovou společnost, se kterými spolupracujeme a připravíme všechny potřebné doklady. Při této formě financování se obvykle vyžaduje 30% akontace a splátkování je 2 až 5 let. Samozřejmě je možné použít vlastní bankovní ústav, který vám vyhovuje lépe.

Pokud vybavení budete hradit z vlastních zdrojů, tak se hradí faktury v několika etapách:

  • 50% při podpisu smlouvy
  • 25% při navezení a montáži zboží
  • 25% při dokončení finálních prací a předání kompletní kuchyně

Reference

Navštivte nás v naši předváděcí restauraci, kterou jsme vytvořili jako školící středisko pro personál našich zákazníků a zároveň nám skvěle funguje. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, jak naše kuchyně vypadají a pod jakými lidmi vyrůstají naše projekty.

Zažádejte si o návštěvu některých našich kuchyní, které jsme již vytvořili. Třeba je nějaká poblíž právě vás, stačí se nás zeptat. Popište, jaký druh a velikost kuchyně by jste chtěli vidět, v jaké lokalitě by jste je chtěli navštívit a my vám zařídíme návštěvu přímo u zákazníka.

Máme z čeho vybírat. Podívejte se na naše reference zde >>> Fungujeme od roku 2001 a dnes již v desítkách kuchyní v České republice vaří spokojení kuchaři našich zákazníků, kde naprostá většina z nich se stala našimi přáteli i kamarády.

Na závěr

Pevně věřím, že pokud se rozhodnete budovat váši kuchyň s naší společností, že profesionálně splníme vaše očekávání a budete se pak těšit a radovat z dokonalé kuchyně, která bude skvěle funkční a bude vám pomáhat plnit vaše cíle v podnikání a vaření.

Chcete nezávazně zadat poptávku na vaši kuchyň? Vyplňte tento formulář, prosím.

Označeno s: ,
Označeno v Blog, Články pro nováčky, Rekonstrukce kuchyně