Chcete konvektomat na splátky a spoustu výhod zdarma? Jak na to?

Proč KITCHEN De Luxe?

1. Jsme stejní jako vy, nežijeme v jiném světě

Známe realitu gastronomických provozů. Starosti a problémy kuchařů, vedoucích stravování a podnikatelů dobře známe, sami jsme si je prošli. Jak levně a s perfektními výsledky uvařit, jak si zjednodušit práci, jak ušetřit náklady na potravinách, jak přimět strávníky a hosty, aby se k nám rádi vraceli. Jsme na stejné lodi. I my se pořád učíme, jak dělat věci lépe a efektivně. A pak to rádi v gastronomii sdílíme s vámi.

2. Funkce, které potřebujete ve vaši kuchyni

Víme z vlastní zkušenosti, co kvalitní konvektomat v kuchyni a v podnikání dokáže. Vybudovali jsme na stejných principech z nuly naši předváděcí restauraci. Ty nejlepší kroky naše zákazníky učíme, aby nemuseli šlápnout vedle.

3. Ovládání, kterému kuchaři rozumí

Než konvektomat koupíte, vyzkoušejte i jiné konvektomaty. My to udělali a známe konkurenci. Známe, co prodáváme a sami to denně používáme.

4. Nefandíme průměrnosti

Spokojení zákazníci jsou pro nás samozřejmost. Našim cílem a vášní je nadšený zákazník. Proto děláme vše, jak nejlépe dovedeme.

5. Perfektní zákaznická podpora, která funguje

Pokud si nevíte s něčím rady nebo vás něco trápí, budeme vám chtít pomoct. O naše zákazníky se staráme a pečujeme o ně. Na emailu, telefonu i online. Napište nebo zavolejte kdykoliv.

6. Vše vás naučíme a brzy se stanete experty vy sami

Kdo zůstane stát na místě, tak se nikdy nedostane. Stále se učíme a vyvíjíme a zkoušíme nové postupy. Pro naše zákazníky pořádáme webináře, předváděcí akce, semináře a natáčíme videa s postupy a učíme krok za krokem, jak díky konvektomat vydělávat peníze.

Označeno s:
Označeno v Blog, Články pro nováčky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*