Chcete konvektomat na splátky a spoustu výhod zdarma? Jak na to?

Konvektomat Rational Combi duo

Když se řekne Rational Combi duo, známená to dva konvektomaty postavené na sobě. Zpravidla se jedná o spodní konvektomat Rational CM a vrchní konvektomat Rational SCC.

Toto řešení dvou konvektomatů na sobě je oblíbené z těchto důvodů:

  • úspora pracovního místa v kuchyni
  • získání dvou nezavislých varných komor

Často se na sebe staví velikostně stejné konvekťáky, ale vyjímku potvrzující pravidlo jsme nedávno montovali našemu zákazníkovi ve Zlíně Malenovicích. Zákazník měl požadavek na konvektomat SCC 102 a na něm stojící konvektomat Rational SCC 61.

Mezi konvektomaty je vždy nutné nainstalovat speciální mezikus, který brání horku a páře, aby se nedostala ze spodního konvektomatu pod horní a nepoškodila tak časem elektroniku apod.

Konvektomaty Rational Combiduo

Pokud máte malou kuchyň a přesto v ní musíte produkovat mnoho porcí jídel denně, jsou dva konvektomaty stojící na sobě skvělým vyřešením nedostatku místa v kuchyni.

Mít dva konvektomaty v kuchyni je snad sen každého kuchaře. Většinou doporučujeme pro provozy, kde to má smysl, aby si pořídili jeden konvektomat, v kterém pojedou přes poledne, kdy je nával hostů největší  minutky. Takový konvektomat by měl být ten „chytřejší“ neboli konvektomat SCC 61

Spodní manuální konvektomat poté může sloužit jako konvektomat přílohový, kdy jej použijete na vaření příloh na polední menu, zatím co ve vrchním konvektomatu pečete masa apod. Pokud máte v kuchyni dva konvekťáky, je dobré pro to sestavit jídelní lístek a týdenní menu, ať oba konvektomaty využijete přes den, ale i přes noc díky nočním úpravám na maximum.

Pokud vás zajímá řešení dvou konvektomatů Rational na sobě stojících, chtěli byste je vidět vařit nebo dostat cenovou nabídku, vyplňte formulář zde pod článkem a my se s vámi rádi spojíme.

Označeno s:
Označeno v Blog, Obecně o konvektomatu