Chcete konvektomat na splátky a spoustu výhod zdarma? Jak na to?

Holdomat je udržovací zařízení pro udržování pokrmů na výdej

Holdomat je tepelné zařízení, které slouží k udržování pokrmů v požadované teplotě a skvělé kvalitě. Hold-o-mat také používáme pro přípravu pokrmů při nízké teplotě na noční úpravy. Holdomat, který dodáváme je na 3 GN 1/1. Cena holdomatu je 34.900Kč s DPH.

Měkké teplo, které v holdomatu koluje umožňuje regulaci teploty v rozmezí 65°C-130°C. Holdomat KITCHEN De Luxe sami používáme v naši předváděcí restauraci a prodáváme ho téměř ke každému konvektomatu Rational.

Po dokončení tepelné úpravy pokrmů, například v konvektomatu nám pomáhá holdomat udržet nejrůznější druhy mas, ryb, příloh a dalších potravin teplé a připravené k servírování.

Dobu udržování z vlastní zkušenosti doporučuje po dobu třech hodin, ale může být i delší. V podstatě záleží na druhu potraviny. Například jeden z našich zákazníků v holdomatu udržuje smažené sýry a kuřecí řízky po dobu 4 hodin. Sýry i řízky si stále zachovávají svůj tvar, teplotu, ale i křupavost, jako by byly právě ufritovány.

Holdomat pro udržování pokrmů

Někdy se nás zákazníci ptají, jestli připravená masa neztrácejí na kvalitě. Je tomu přesně naopak. Kvalita masa je stejná (ne-li lepší), než u čerstvého masa přímo z grilu. V mase se totiž stihnou ustálit všechny masné šťávy a nedochází k jejich přepálení, a tím k znehodnocování masa.

Tuto technologii můžete využít například pro servis „á la carte“. Maso, ryby, přílohy jako dokonce i hranolky připravujeme před příchodem hostů. Jakmile kuchaři připraví denní menu, jídla na různé větší akce či ala carte objednávky, dáme si je do holdomatu a udržujeme jejich ideální vnitřní teplotu. Hosté potom dostanou pokrmy v nejlepší kvalitě.

Výhody holdomatu

  • udržuje maso, ryby, přílohy atd. několik hodin připraveno na výdej
  • možnost nočních úprav na nízkou teplotu
  • skvělá konečná kvalita produktu
  • jednoduchá údržba a snadný servis
  • regulace teploty 65°C až 130 °C
  • lehké přenosné zařízení, které potřebuje pouze napájení 1N~/220 V/50–60 Hz/10 A
  • minimální spotřeba energie 300– 400 W (ustálený příkon)

Zajímá vás hold-o-mat a chcete cenovou nabídku? Vyplňte, prosím tento formulář.

Označeno s:
Označeno v Blog, Články pro nováčky