Chcete konvektomat na splátky a spoustu výhod zdarma? Jak na to?

Fritování v konvektomatu

Věděli jste, že v konvektomatu Rational je možné fritovat hranolky, krokety, opékané brambory? Ano, je to možné. A navíc bez jediné kapky oleje.

K fritování v konvektomatu je zapotřebí gastronádoba CombiFry, do které se vejde například 1,5kg hranolek. V konvektomatu Rational můžete připravovat velké množství předsmažených potravin. My v něm nejčastěji v naši resturaci připravujeme hranolky, krokety a jiné přílohy.

Odpadají nám tak náklady na nákup, skladování a likvidaci tuku. Ke fritování totiž nepotřebujeme vůbec olej. Hranolky jsou z konvektomatu krásně křupové a je možné je několikrát zregenerovat a stále si zachovají svou čerstvost. 

Fritování v konvektomatu

Fritování v konvektomatu je možné z důvodu, že konvektomat Rational umí odsát vlhkost z varné komory, která se odpařuje ze zmrzlých hranolek. Mnoho konvektomatů toto neumí a tak ne v každém konvektomatu lze fritovat.

V konvektomatu fritujeme vždy jen větší počet porcí. Například na meníčka a různé akce. Tím že hranolky nejsou nasáte tukem, lze je horkým vzduchem v případě potřeby regenerovat a vydat. Pokud nám příjde jedna dvě objednávky, tak hranolky samozřejmě smažíme ve fritéze v tuku.

Pokud máme hranolky přes polední menu, tak je máme ufritované v konvektomatu dopředu a udržujeme je teplé připravené k výdeji. K tomu nám pomáhá hold-o-mat. Hranolky vydrží v hold-o-matu 2-3 hodiny.

Označeno s:
Označeno v Blog, Obecně o konvektomatu